Контакти

т. +38093-469-40-17 Бабій Віталій Дмитрович

т.+38098-269-26-92 Бабій Віталій Дмитрович

go.tmr.uman@gmail.com

СПИСОК БРИГАДИРІВ МК ТА ЗАСТУПНИКІВ ПО КОЛЕКТИВАХ

МК п/п Назви мисливських колективів та села які входять в їх склад ПІБ бригадира МК та заступників № №  телефонів бригадирів та їх заступників
  1 1 Антонівський Бригадир – Загоруйко Микола Володимирович 098-52-25–934
  2 Посухівка Заступник село – Юхимчук Роман Григорович 066-35-96-448                              
  3 Політвідділовець Заступник місто – Аверін Микола Васильович 050-14-83-984
  4 Затишок                                 
  2 5 Бабанський Бригадир – Декар Олег Мирославович 073-72-31-023; 95-216
  6 Оксанине Заступник село – Бабій Іван Вікторович 095-122-95-52                               
  7 Аполянка Заступник місто –  
  8 Свинарка    
  3 9 Берестовецький Бригадир – Костюк Василь Віталійович 098-908-81-20 
      Заступник село –Мірошніченко Богдан Євгенійович 098-599-17-52
      Заступник місто –  
  4 10 Городецький Бригадир – Авдєєв Станіслав Федорович 098-996-39-98
  11 Кочубіївка Заступник село – Гнатюк Володимир Валентинович 050-69-50-459
      Заступник місто –  
  5 12 Дмитрушківський Бригадир – Карпенко Павло Володимирович 097-35-86-296
      Заступник село –Василенко Анатолій Трохимович  
      Заступник місто –  
  6 13 Добровіодівський Бригадир – Шевчук Петро Олексійович 067-36-58-500
      Заступник село – Шевчук  Андрій Петрович 098-35-15-689
         
  7 14 Дубівський Бригадир – Степовий Валентин Андрійович 097-34-18-914 
  15 Вільшанка Заступник село – Томенко Леонід  Андрійович 096-100-80-32
  16 Вільшана Слобідка Заступник місто –  
 8 17 Іванівський Бригадир – Животівський Микола Якович 097-75-46-741
  18 Яроватка Заступник  село – Поштарук Олександр Іванович 096-61-14-582
      Заступник місто –  
 9 19 Колодистенський Бригадир – Фостюк Олександр В’ячеславович 098-72-72-116
      Заступник село – Малюх Микола Трохимович 097-36-71-545
      Заступник місто –  
10 20 Максимівський Бригадир – Риженко Віктор Борисович 096-212-57-64 
      Заступник село – Кривоніс Анатолій Олексійович 097—056-77-45                    
      Заступник місто –  
11 21 Краснопільський Бригадир – Мельник Віктор Петрович 098-82-80-738
      Заступник село – Козій Микола Васильович  
      Заступник місто –  
12 22 Ладиженський Бригадир – Гудима Іван Іванович 067-320-29-13                              
      Заступник село – Бабій Ігор Леонідович 098-270-23-45
13 23 Острівецький Бригадир – Цебенко Анатолій Іванович 067-405-56-52
  24 Рогова Заступник село – Ковальов Сергій Володимирович Веренчук Сергій Іванович 097-36-878-65 097-86-96-106
      Заступник місто –  
14 25 Паланський Бригадир – Євдокимов Констянтин Іванович 097-33-20-131  
      Заступник село – Драч Володимир Миколайович 067-698-45-82
      Заступник місто –  
15 26 Піковецький Бригадир – Шарапановський Віктор Назарович 068-004-05-01
  27 Гереженівка Заступник село –Рубаненко Олександр Вікторович 098- 291-60-12
         
16 28 Полянецький Бригадир – Сокирський Сергій Серафимович 098-88-30-510
      Заступник місто –  
17 29 Рижавський Бригадир – Квашук Андрій Юрійович 067-757-12-32; 
  30 Фурманка Заступник село – Харишук Андрій Володимирович 067-470-86-62
      Заступник місто –  
18 31 Родниківський Бригадир – Миронов Микола Олексійович 096-268-76-91
      Заступник село – Бондар Олексій Анатолійович 097-355-14-73
      Заступник місто –  
19 32 Собківський Бригадир – Абраменко Яків Павлович 096-21-50-342
  33 Степківка Заступник село – Абраменко Василь Павлович 067-60-89-613
      Заступник місто –  
20 34 Старо-Бабанський Бригадир – Костюк Віктор Олексійович 096-61-02-978
  35 Пугачівка Заступник село – Мандрук Михайло Іванович 067-472-38-27
      Заступник місто –  
21 36 Текучанський Бригадир – Михайловин Анатолій Васильович 098-27-38-238;    96-738
  37 Коржова Слобідка Заступник село – Мороз Андрій Федорович 097-72-96-225
      Заступник місто –  
22 38 Черповодівський Бригадир Головчук Віталій Миколайович 097-58-65-599
  39 Томашівка Заступник село – Рахнянський Михайло Григорович 096-61-59-449
      Зас. місто – Горошко Юрій Володимирович 098-12-98-046
         
23 40 Шаринський Бригадир – Кравчук Юрій Миколайович 093-44-13-235
  41 Ропотуха Заступник село –Тюрін Вадим Вікторович 093-94-46-500
      Заступник місто –  
24 42 Юрківський Бригадир – Жовтобрюх Сергій Петрович 096-46-14-236 
      Заступник село –  
      Заступник місто –  
25 43 Ятранівський Бригадир – Черниченко Віталій Миколайович  098-79-40-355
      Заступник село – Овчар Петро Іванович  
      Заступник місто –  
26 44 Коржівський Бригадир – Стеценко Віктор Миколайович 097-26-11-379
  45 Коржовий  Кут Заступник село – Ворона Сергій Анатолійович 097-31-98-403
      Заступник місто –  
27 46 Кочержинський Бригадир – Ядак Олександр Васильович 097-176-72-89
      Заступник село –  
      Заступник місто –  
28 47 Городницький Бригадир – Дворчук Дмитро Миколайович 096-96-66-148
      Заступник місто –Рудий Олександр Олексійович 097-103-71-09
         
29 48 Громівський Бригадир – Штукін Сергій Миколайович 067-783-78-78
      Заст. село –Оберемок Олександр Федорович 068-391-60-86
30 49 Косенівський Бригадир – Соловій Михайло Віталійович 098-603-37-42
      Заст. село –Павловський Микола    
31 50 Гродзівський Бригадир – Іванченко Валерій Володимирович 097-969-41-14
      Заст. село –Панасюк Роман Васильович  
32 52 Танський Бригадир – Кіфорук Сергій Дмитрович 098-956-39-45
      Заст. село –Рябокінь Григорій Іванович 067-189-06-60
33 53 Сушківський Бригадир – Кримковський Борис Йосипович 067-976-06-80
      Заст. село –Даценко Руслан Вікторович 067-913-40-98

Голова товариства- Бабій В.Д. – 097-99-79-280, 093-46-94-01