Фото

ЗКРИТТЯ 2020

ТУРНІР ПО СТЕНДОВІЙ СТРІЛЬБІ УМАНЬ – 20.07.19

В УМАНІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПО СТЕНДОВІЙ СТРІЛЬБІ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ РЕФОРМАТОРА УМАНСЬКОГО ТМР, ЗАСНОВНИКА СТЕНДОВОГО СПОРТУ В УМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА МАККОВІЯ.

призи
переможці змагань

В турнірі взяли участь мисливці з 6 областей України. Враховуючи факт, що в змаганнях приймали участь майстри та кандидати у майстри спорту, Уманські мисливці посіли призові місця. Окремо проведені змагання серед юних спортсменів по зі стрільби по мішенях пневматичної рушниці, які теж показали гарні результати.

Прізвище, ім’я та по батькові учасника № учасника кількість пострілів кількість влучань Виборене місце, пр.

Спонсори турніру.

1. Головний спонсор турніру Яшкіна Тетяна Михайлівна керівник мережі магазинів «Охота».
  2. Спонсор турніру Степанський Вячеслав Володимирович керівник рекламного «Карін».
  3. Спонсор турніру Гутник Сергій Миколайович приватний підприємець.
  4. Діхтяренко Валентин Миколайович сільський голова Сушківської сільської рада.
  5.  Харишук Андрій Володимирович приватний підприємець.

Уманська команда тримає першість!

На Чемпіонаті Вінницької області зі стендової стрільби присвяченого пам’яті Б. Булки, який відбувся у м. Бершадь, наша команда яка представляла ТМР “Уманське” в черговий раз посіла перше місце. У складі команди за ТМР “Уманське” виступали спортсмени – мисливці: Макковій Михайло, Мізерака Олександр, Реверук Кирил, Білобров Сергій. Уманські мисливці знову показали кращі результати та вибороли кубок. У особовому заліку призером став Макковій Михайло. Так тримати!

УМАНСЬКІ СТРІЛЬЦІ ЗНОВУ З ПЕРЕМОГОЮ!

У Тростянці, 15.06.2019 року на відкритих міжрайонних змаганнях по стендовій стрільбі у командному заліку серед 18 команд в яких брали участь 72 учасники з Бершаді, Ладижина, Жмеринки, Бару, Тростянця, Вінниці, Тивріва, Райгорода, Гайсина, Саврані, Уманці знову одні з кращих. В запеклій боротьбі та високій конкуренції серед стрільців вибороли ТРЕТЄ місце.

І ЗНОВУ УМАНЦІ ПО ПЕРЕДУ!!!

Чергові змагання по стендовій стрільбі пройшли на Вінничині. У особистому заліку серед 68 учасників, в запеклій боротьбі, наш мисливець Макковій Михайло, виборов перше місце. У командному заліку серед 17 команд з Вінниці, Тивріва, Райгорода, Гайсина, Саврані, Бершаді, Ладижина, Жмеринк