ПОЛЮВАННЯ 2021 ПЕРНАТА

10.08.2021

Наказ на відкриття полювання на пернату дичину 2021.

ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК

«УМАНСЬКЕ»

НАКАЗ № 18

28.07.2021 р.                                                                                                                                                 м. Умань

Про проведення   полювання на території угідь        ГО Товариства мисливців та рибалок «Уманське» в   мисливський  сезон   2021 року.  

       Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендацій Держкомлісу України, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Управління Екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, Державної екологічної інспекції у Черкаській  області,

НАКАЗУЮ:

Відкрити  полювання на пернату дичину о 16-00 годині, 14 серпня 2021 року.

            1. Встановити такі терміни полювання на пернату дичину:

  1.  Качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара,   галагаза,   гаги звичайної,   лутка,   крохалів,  черні червонодзьобої,  нерозня,  креха  середнього,  каменярки,  казарок білощокої  та  червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника,  шилодзьобки,  кроншнепів,  чайки, лежня, дерихвоста, поручайника,   крем’яшника,   чорниша,  перевізника,  фіфі,  зуйка морського,   малого,   великодзьобого,   галстучника,  пісочників, плавунців,  баранця  великого),  голубів (крім голуба-синяка)   –   з 14 серпня 2021 року до 26 грудня 2021 року. 

             1.2.  На перепілкуз 14 серпня 2021 року до 31 жовтня 2021  року – включно.

             1.3.  На самця фазаназ 09 жовтня 2021 року по 28 листопада 2021 року – включно.

             2.  Установити, що:

             2.1.  Днями полювання є:

– на пернату дичину –  середа, субота, неділя та додатковий день – четвер для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями;

               2.2.  З дня відкриття полювання на хутрового звіра днями полювання на пернату дичину залишається субота та  неділя,   день  середа та четверг для полювання на пернату дичину закривається.

               2.3.  Полювання на самця фазана проводити за окремим  дозволом (відстрільна картка) в присутності штатних єгерів або членів ради ТМР «Уманське» .

 2.4.  Норми добування пернатої дичини одним мисливцем за один день полювання не повинна перевищувати:

 куликів – 10     голубів  – 5     

 качок  –  3          

             перепілок-10

    лисок –         3

    фазана –       1

2.5. Керуючись ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» заборонити

полювання в заборонених для цього місцях, а саме:

  • на територіях та об’єктах природо-заповідного фонду;
  • на відтворювальних ділянках;
  • у межах населених пунктів (сіл, селищ, міст);
  • на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель, населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей;

–  на відтворювальних ділянках та водоймах «Уманські очисні споруди» (c.Собківка), «Олександрівка» (c. Родниківка), в населених пунктах, та на територіях природно-заповідного фонду.

2.6. Полювання на пернату дичину проводиться на загальній площі 64158 га, в тому числі польових угіддях 62858 га, водно-болотних угіддях 1300 га.

            2.7. Дозволи (відстрільні картки) на добування дичини видавати мисливцям безпосередньо із зазначеним у них терміну та місця полювання відповідно до пропускної спроможності мисливських угідь, лише при наявності посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відповідним терміном дії,відміток в мисливському квитку громадської організації про сплату членських внесків, відпрацювання трудоучасті  та дозволу  УМВС на право зберігання та носіння вогнепальної зброї.

            2.8. Полювання проводити з дозволу та обов’язковою реєстрацією за місцем полювання у бригадира  мисливського колективу, його заступників або штатного єгеря закріпленого за даними угіддями в спеціальній книзі реєстраціївиходів на полювання.

                3.  Бригадирам мисливських колективів та єгерям ТМРУ:

  • Спільно з єгерями забезпечити контроль за охороною та використанням дичини, дотримання правил полювання, техніки безпеки та техніки пожежної безпеки, в разі настання пожежонебезпечного періоду негайно вживати заходи спрямовані на недопущення лісових пожеж, а також  норм поведінки на воді, дотримання профілактичних заходів щодо небезпечних хвороб.
  • Дотримуватись,  згідно  розрахункових  норм,  обсягів  добування  дичини повідомляти раду ТМРУ при зменшенні щільності основних видів дичини.
  • Враховуючи вимоги  ст. 18 закону України «Про ветеринарну медицину» про виявлення випадків захворювань тварин, погіршення стану середовища їх перебування, виникнення загрози, знищення та загибелі тварин при загрозі поширення небезпечних хвороб, спільних для дичини та людей, здійснювати комплексні заходи щодо профілактики і боротьби із захворюваннями, та терміново повідомляти ветеринарні, санітарно-епідеміологічні служби.
  • На кожному зупиночному пункті та плавзасобі мати медичні аптечки та рятувальні знаряддя.
  • Бригадирам МК єгерям перед початком полювання забезпечити обов’язкову реєстрацію мисливців та проведення їм інструктажів з техніки безпеки поводження зі зброєю та здійснення полювання, а також облік добутої ними  дичини в контрольних картках обліку добутої дичини і порушень правил полювання.
  • Щопонеділка, до 9.00 години звітувати про результати полювання мисливствознавцю або голові ради ТМР «Уманське» .
  • Ознайомити єгерів та  бригадирів МК  з наказом під  „підпис”.
  • Про результати  відкриття  полювання  доповісти  в понеділок, 10 серпня 2020 року, до 9.00 години  по телефону   400-71, 3-13-77.   В разі нещасного випадку  негайно доповідати мобільним зв’язком по т. 097-99-79-280; 093-46-94-017.

     4.  Забороняється полювати без належного на те дозволу, а саме:

– без документів, визначених статтею 14 цього Закону;

– полювання на тварин, які не зазначені у дозволах на добування мисливських тварин або понад встановлену в цих дозволах норму;

5. Забороняється полювання у заборонений час, а саме:

– у не  дозволені  для  полювання  строки  на  відповідні види тварин;

– у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу);

6. Забороняється полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, а саме:

– немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони;

7. Забороняється полювання на пернату дичину з нарізною  вогнепальною  зброєю або з використанням набоїв, споряджених кулями і шротом діаметром більше 5 мм (№ 0000);

8. Забороняється полювання з мисливськими собаками,  ловчими звірами і птахами без  наявності  на  них відповідних паспортів;

              9. Забороняється полювання на заборонених для добування тварин.

            10. Врахувати вимогу ст.19 Законом України “Про ветеринарну медицину” (забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо небезпечних хвороб). Сезон полювання починати з їх погодження відповідними органами ветеринарної медицини району.

При виникненні або загрозі поширення особливо небезпечних хвороб, у тому числі спільних для тварин і людей, закривати полювання на окремий вид або всі види диких тварин в мисливських угіддях.

                11. Відповідно до ст. 30, Закону України «Про мисливське господарство та полювання» погодити наказ про відкриття полюванняз Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської ОДА та  Черкаським  обласним управлінням  лісового та  мисливського  господарства та іншими уповноваженими органами.

                12. Довести зміст даного наказу до відома громадськості, місцевих органів влади.

СПИСОК БРИГАДИРІВ МК ТА ЗАСТУПНИКІВ ПО КОЛЕКТИВАХ

МК п/п Назви мисливських колективів та села які входять в їх склад ПІБ бригадира МК та заступників № №  телефонів бригадирів та їх заступників
  1 1 Антонівський Бригадир – Загоруйко Микола Володимирович 098-52-25–934
  2 Посухівка Заступник село – Юхимчук Роман Григорович 066-35-96-448                              
  3 Політвідділовець Заступник місто – Аверін Микола Васильович 050-14-83-984
  4 Затишок                                 
  2 5 Бабанський Бригадир – Декар Олег Мирославович 073-72-31-023; 95-216
  6 Оксанине Заступник село – Бабій Іван Вікторович 095-122-95-52                               
  7 Аполянка Заступник місто –  
  8 Свинарка    
  3 9 Берестівецький Бригадир – Костюк Василь Віталійович 098-908-81-20 
      Заступник село –Мірошніченко Богдан Євгенійович 098-599-17-52
      Заступник місто –  
  4 10 Городецький Бригадир – Авдєєв Станіслав Федорович 098-996-39-98
  11 Кочубіївка Заступник село – Гнатюк Володимир Валентинович 050-69-50-459
      Заступник місто –  
  5 12 Дмитрушківський Бригадир – Нагорний Роман Володимирович 067-423-13-49
      Заступник село –Реверук Дмитро Дмитрович 096-925-16-30
      Заступник місто –  
  6 13 Добровіодівський Бригадир – Шевчук Петро Олексійович 067-36-58-500
      Заступник село – Шевчук  Андрій Петрович 098-35-15-689
         
  7 14 Дубівський Бригадир – Степовий Валентин Андрійович 097-34-18-914 
  15 Вільшанка Заступник село – Томенко Леонід  Андрійович 096-100-80-32
  16 Вільшана Слобідка Заступник місто –  
 8 17 Іванівський Бригадир – Животівський Микола Якович 097-75-46-741
  18 Яроватка Заступник  село – Поштарук Олександр Іванович 096-61-14-582
      Заступник місто –  
 9 19 Колодистенський Бригадир – Фостюк Олександр В’ячеславович 098-72-72-116
      Заступник село – Малюх Микола Трохимович 097-36-71-545
      Заступник місто –  
10 20 Максимівський Бригадир – Риженко Віктор Борисович 096-212-57-64 
      Заступник село – Кривоніс Анатолій Олексійович 097—056-77-45                    
      Заступник місто –  
11 21 Краснопільський Бригадир – Мельник Віктор Петрович 098-82-80-738
      Заступник село – Козій Микола Васильович  
      Заступник місто –  
12 22 Ладиженський Бригадир – Гудима Іван Іванович 067-320-29-13                              
      Заступник село – Бабій Ігор Леонідович 098-270-23-45
13 23 Острівецький Бригадир – Цебенко Анатолій Іванович 067-405-56-52
  24 Рогова Заступник село – Ковальов Сергій Володимирович Веренчук Сергій Іванович 097-36-878-65 097-86-96-106
      Заступник місто –  
14 25 Паланський Бригадир – Євдокимов Констянтин Іванович 097-33-20-131  
      Заступник село – Драч Володимир Миколайович 067-698-45-82
      Заступник місто –  
15 26 Піковецький Бригадир – Шарапановський Віктор Назарович 068-004-05-01
  27 Гереженівка Заступник село –Рубаненко Олександр Вікторович 098- 291-60-12
         
16 28 Полянецький Бригадир – Сокирський Сергій Серафимович 098-88-30-510
      Заступник місто –  
17 29 Рижавський Бригадир – Квашук Андрій Юрійович 067-757-12-32; 
  30 Фурманка Заступник село – Харишук Андрій Володимирович 067-470-86-62
      Заступник місто –  
18 31 Родниківський Бригадир – Миронов Микола Олексійович 096-268-76-91
      Заступник село – Бондар Олексій Анатолійович 097-355-14-73
      Заступник місто –  
19 32 Собківський Бригадир – Абраменко Яків Павлович 096-21-50-342
  33 Степківка Заступник село – Абраменко Василь Павлович 067-60-89-613
      Заступник місто –  
20 34 Старо-Бабанський Бригадир – Костюк Віктор Олексійович 096-61-02-978
  35 Пугачівка Заступник село – Мандрук Михайло Іванович 067-472-38-27
      Заступник місто –  
21 36 Текучанський Бригадир – Михайловин Анатолій Васильович 098-27-38-238;    96-738
  37 Коржова Слобідка Заступник село – Мороз Андрій Федорович 097-72-96-225
      Заступник місто –  
22 38 Черповодівський Бригадир Савранський Олександр Миколайович 097-026-14-82
  39 Томашівка Заступник село – Рахнянський Михайло Григорович 096-61-59-449
      Зас. місто – Горошко Юрій Володимирович 098-12-98-046
         
23 40 Шаринський Бригадир – Кравчук Юрій Миколайович 093-44-13-235
  41 Ропотуха Заступник село –Тюрін Вадим Вікторович 093-94-46-500
      Заступник місто –  
24 42 Юрківський Бригадир – Чорновіл Олег Анатолійович 097-49-30-036 
      Заступник село –  
      Заступник місто –  
25 43 Ятранівський Бригадир – Черниченко Віталій Миколайович  098-79-40-355
      Заступник село – Овчар Петро Іванович  
      Заступник місто –  
26 44 Коржівський Бригадир – Стеценко Віктор Миколайович 097-26-11-379
  45 Коржовий  Кут Заступник село – Ворона Сергій Анатолійович 097-31-98-403
      Заступник місто –  
27 46 Кочержинський Бригадир – Ядак Олександр Васильович 097-176-72-89
      Заступник село –  
      Заступник місто –  
28 47 Городницький Бригадир – Дворчук Дмитро Миколайович 096-96-66-148
      Заступник місто –Рудий Олександр Олексійович 097-103-71-09
         
29 48 Громівський Бригадир – Штукін Сергій Миколайович 067-783-78-78
      Заст. село –Оберемок Олександр Федорович 068-391-60-86
30 49 Косенівський Бригадир – Соловій Михайло Віталійович 098-603-37-42
      Заст. село –Павловський Микола    
31 50 Гродзівський Бригадир – Іванченко Валерій Володимирович 097-969-41-14
      Заст. село –Панасюк Роман Васильович  
32 52 Танський Бригадир – Кіфорук Сергій Дмитрович 098-956-39-45
      Заст. село –Рябокінь Григорій Іванович 067-189-06-60
33 53 Сушківський Бригадир – Кримковський Борис Йосипович 067-976-06-80
      Заст. село –Даценко Руслан Вікторович 067-913-40-98

Голова товариства- Бабій В.Д. – 097-99-79-280, 093-46-94-017

Голова ради ТМР «УМАНСЬКЕ»                                                                                                                        В.Д. Бабій

Залишити відповідь